Господарські справи

image18Для захисту своїх прав, юридичним особам та фізичним особам — підприємцям нерідко доводиться звертатися до господарського суду. Ведення справи в господарському суді вимагає професійного підходу, досвіду і правових знань. Позивачу або відповідачу необхідно не тільки юридично грамотно скласти позовну заяву чи відзив на позов, а й кваліфіковано відстояти правову позицію при розгляді справи в господарському суді. Результат господарського спору залежить не тільки від обґрунтованості та законності правової позиції позивача або відповідача у справі. Як показує практика, успіх багато в чому визначається досвідом, професіоналізмом і кваліфікацією адвоката чи юриста, які ведуть Вашу справа в господарському суді. Для запобігання можливих негативних наслідків, довірити ведення своєї справи в суді необхідно професійному адвокату (юристу), які спеціалізуються на господарському процесі.

Я успішно веду господарські справи в судах більше дев’яти років. Як адвокат у господарських справах, я провів значну кількість господарських справ різної складності у різних судових інстанціях, в тому числі і у Вищому господарському суді України. Більше вісімдесяти відсотків їх них — успішно. Своїм довірителям я пропоную практичні і ефективні рішення, розроблені з урахуванням індивідуальних особливостей конкретної правової ситуації. Професійні знання, багата адвокатська практика і накопичений досвід, дозволяють мені кваліфіковано оцінити перспективи господарської справи та ефективно захистити права і законні інтереси довірителя.

Адвокат у господарській справі володіє широким колом повноважень, встановлених Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність». Процесуальні повноваження адвоката перераховані в ст. 22 Господарського процесуального кодексу України. У господарській справі адвокат виконує функції представника позивача, відповідача або третьої особи. Адвокат може брати участь у судовому засіданні як разом з довірителем, так і самостійно.

На підставі ст. 44 Господарського процесуального кодексу України витрати на оплату послуг адвоката відносяться до судових витрат, і тому їх відшкодування у випадку прийняття рішення на користь клієнта, покладається судом на іншу сторону у справі.

У своїй діяльності я дотримуюсь правил професійної етики та зберігаю адвокатську таємницю. Звертаючись до мене, Ви отримуєте кваліфіковану юридичну допомогу адвоката у господарських справах.