Цивільні справи

images10Я успішно веду цивільні справи в судах загальної юрисдикції м. Житомира та Житомирської області більше дев’яти років. Як адвокат у цивільних справах, я провів значну кількість цивільних справ різної складності. Більше вісімдесяти відсотків їх них — успішно. Своїм довірителям я пропоную практичні і ефективні рішення, розроблені з урахуванням індивідуальних особливостей конкретної правової ситуації. Професійні знання, багата адвокатська практика і накопичений досвід, дозволяють мені кваліфіковано оцінити перспективи цивільної справи та ефективно захистити права і законні інтереси довірителя.

Адвокат у цивільній справі володіє широким колом повноважень, встановлених Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність». Процесуальні повноваження адвоката визначені в ст. 44 Цивільного процесуального кодексу України. У цивільній справі адвокат виконує функції представника позивача, відповідача, заявника або третьої особи. Адвокат може брати участь у судовому засіданні як разом з довірителем, так і самостійно. Тільки вивчивши всі обставини справи, адвокат здатний дати належну правову оцінку можливим позовним вимогам або можливим запереченням на них.

Як правило, я здійснюю адвокатську діяльність в м. Житомир та Житомирській області. Проте, якщо Ваша цивільна справа буде представляти для мене інтерес, я готовий розглянути можливість здійснити захист Ваших прав та законних інтересів на території інших регіонів України.

У своїй діяльності я дотримуюсь правил професійної етики та зберігаю адвокатську таємницю. Звертаючись до мене, Ви отримуєте кваліфіковану юридичну допомогу адвоката у цивільних справах у м. Житомир та Житомирській області.