Кримінальні справи

image20Адвокат у кримінальній справі здійснює професійний і кваліфікований захист довірителя при провадженні досудового розслідування і судового розгляду кримінальної справи.

Чи необхідна допомога адвоката у кримінальній справі? Не секрет, що здійснювати захист можна самостійно, не укладаючи угоду з адвокатом. У деяких випадках, особливо коли кримінальна справа не особливо складна, необхідність кваліфікованої юридичної допомоги довірителем не відчувається, громадяни намагаються самостійно захищати себе. Однак дуже часто буває, що навіть адвокату не вдається виправити зроблені помилки. Зрештою, рішення за Вами. При неналежному захисті, кримінальне переслідування може закінчитися реальним терміном ув’язнення.

Наведу лише деякі доводи, які допоможуть зрозуміти необхідність професійного захисту у кримінальному процесі:

  • адвокат, на відміну від юриста, наділений законом повноваженнями, які дозволяють кваліфіковано здійснювати захист у кримінальній справі;
  • захисник може правильно оцінити ситуацію, що склалася і прийняти зважені рішення;
  • участь адвоката у кримінальному процесі є гарантією того, що ні обвинувачений, ні підозрюваний не будуть піддані психологічному або фізичному насильству, загрозам або обману. Слідчий, дізнавач будуть змушені дотримуватися прав обвинуваченого, підозрюваного і діяти в рамках закону;
  • захисник може оскаржити рішення або дію органів попереднього розслідування, якщо вони порушують права обвинуваченого або підозрюваного;
  • адвокат може юридично грамотно і обґрунтовано скласти необхідні правові документи (скарги, клопотання, запити та ін.)

Робота по кожній кримінальній справі залежить від безлічі різних обставин і завжди індивідуальна для адвоката. Здійснюючи захист, адвокату нерідко доводитися приймати непрості рішення, постійно вивчати судову практику, знати всі тонкощі кримінального процесу.

Розгляд будь-якої кримінальної справи можна розділити на стадії, кожна з яких має свої особливості і регулюється відповідними статтями Кримінального процесуального кодексу України. Адвокат має право вступити в процес і здійснювати захист на будь-якому етапі розгляду кримінальної справи.

Адвокат у кримінальній справі може дати гідну відсіч зазіханням на свободу, права і законні інтереси свого підзахисного, домогтися того, щоб співробітники правоохоронних органів діяли згідно із законом. Одне з головних завдань адвоката — захист довірителя від незаконного та необґрунтованого переслідування, засудження, обмеження прав і свобод. Для ефективного та кваліфікованого захисту, адвокат наділений широкими можливостями і правовими засобами.

Звертаючись до мене, Ви отримуєте кваліфіковану правову допомогу адвоката у кримінальних справах у м. Житомир та Житомирській області.